Xiaomi Ürün Orijinalliği Nasıl Kontrol Edilir?

greenpeacock799 

Xiaomi Ürün Orijinallik Sorgusu, Orijinal Xiaomi kulaklıkların neler olduğunu sorgulamak için girilen bir ekrandır.

Piyasa sahte Xiaomi ürünleriyle dolmuş durumda. Yeni satın aldığınız Xiaomi ürününün (telefon, kulaklık vb.) sahte olup olmadığını merak edebilirsiniz. Satın aldığınız Xiaomi ürününün (telefon, kulaklık vb.) gerçek mi yoksa sahte mi olduğundan emin değilseniz, şüphelerinizi gidermek için kontrol edebilirsiniz. Xiaomi Orijinal Ürün sorgulamaları yapabilirsiniz.

Orijinallik Sorgulama

Xiaomi’nin orijinal bir ürün olup olmadığını nasıl anlayabiliriz? Xiaomi IMEI numarasını nasıl kontrol edebiliriz? Xiaomi kulaklıklar için seri numarası nedir? Xiaomi ile garanti konusunda iletişim kurmak kolaydır. Xiaomi ürünlerinin orijinalliğini ve kalitesini nasıl kontrol edebilirim? Xiaomi ile garanti ile ilgili iletişim kurmak kolaydır.

Xiaomi Ürün Orijinallik Sorgusu ekranına girmeden önce “Orijinallik Sorgulama” yazısını göreceksiniz. Telefonunuzun IMEI kodu, Xiaomi kulaklıklar ve diğer Xiaomi cihazları gibi diğer cihazlarla ilgili soruları kontrol etmek için aşağıdaki iletişim yollarından bazılarını kullanabilirsiniz.

IMEI kodunu öğrenmek için telefonunuzda Telefon Arama bölümünü açın ve *#06# tuşlayın. IMEI numaranız ekranda görüntülenecektir. Seri numarası ise Xiaomi kulaklıkların ambalajında veya faturasında bulunabilir.

Xiaomi Orijinal Ürün Sorgulama.

Xiaomi Orijinal Ürün Sorgulama web sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Orijinal Ürün Sorgulama ekranında telefonlar ve diğer mobil cihazlar için iki seçenek bulunmaktadır.

Telefonlar için, Siparişinizi doğrulayın Diğer cihazlar için, Xiaomi Ürün Kimlik Doğrulaması kullanabilirsiniz. Birden fazla seçenek mevcuttur.

Xiaomi Cihazlarda Sim Kart Aktivasyon Sorunu Nasıl Çözülür? hakkındaki yazımız da ilginizi çekebilir.

Daha fazla bilgi için nasıl başlayacağınızı öğrenin.

Xiaomi Telefon Satın Alma işleminizin orijinalliğini doğrulamak için IMEI Kodunu ve Doğrulama kodunu “Bölüm”e girin ve “Doğrula”ya tıklayın.

Tıkladığınız bağlantı sizi, tıkladıktan sonra ne olacağı hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz bir sayfaya yönlendirecektir. “Doğrula” düğmesini seçin. Telefon kontrol edilecek ve orijinalse, benzer bir ekran göreceksiniz.

Cihazınızın marka ve modelini tanıyorsanız, cihazınızın orijinal olduğunu anlayabilirsiniz.

Yeteneklerinizi geliştirmenin bazı yolları arasında Xiaomi kulaklık kimlik doğrulama sorgusu ve Xiaomi Ürün Doğrulama bölümünü kullanmak bulunmaktadır.

Xiaomi Mi Cloud, iOS için iCloud veya Google Drive gibi bir bulut hizmetidir. Mi Cloud nasıl kullanılır? Mi Cloud kapasitesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için buradan yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca, bize nasıl ulaşabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve Mi Drop hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Xiaomi ürününün orijinal olup olmadığını nasıl anlayabilirsiniz?

Xiaomi ürünlerinizin (telefon veya kulaklık) orijinalliğini doğrulamak için Xiaomi ile iletişime geçebilirsiniz. Bir Xiaomi Orijinal ürününün (telefon, kulaklık vb.) orijinalliği hakkındaki şüphelerinizi gidermek için iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi Telefonunuzun IMEI Numarasını nasıl kontrol edebilirsiniz?

Telefon arama bölümünde *#06# tuşlayarak Xiaomi telefonunuzun IMEI kodunu görüntüleyebilirsiniz.

Xiaomi Kulaklığınızın seri numarasını nasıl bulabilirsiniz?

Xiaomi kulaklıkların kutusunda veya faturasında seri numaralarını bulabilirsiniz.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment