Xiaomi Mi Hesabı Nasıl Oluşturulur?

greenpeacock799 

Mi Cloud, Xiaomi tarafından kullanıcılara sunulan bir bulut depolama hizmetidir. Xiaomi Mi hesabı nasıl oluşturulur ve Mi Hesabı nasıl silinir?

Mi Cloud nedir?

Mi Cloud, Xiaomi’nin bulut tabanlı yedekleme hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmet, Google Cloud veya iPhone iCloud’a benzer. Mi Cloud’un hem ücretsiz hem de ücretli bir sürümü bulunmaktadır.

Xiaomi, Mi Cloud yanında Data Sync ve Phone Finder gibi popüler çeşitli hizmetler sunmaktadır. Ayrıca MIUI Forum (flash sales), Mi Themes ve Mi Games gibi popüler hizmetler de mevcuttur. Tüm bu hizmetler için bir Xiaomi hesabı gereklidir.

Şimdi Mi hesabı oluşturma adımlarına bir göz atalım.

Mi hesabı nasıl oluşturulur?

Kendi Mi hesabınızı oluşturmanın bazı adımları şunlardır:

 1. Mi Hesabı Oluştur bağlantısına tıklayarak yeni bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın.
 2. “Telefon Numarası Kullanarak Oluştur” seçeneğini seçerseniz, telefon numaranızı kullanarak kaydolabilirsiniz.
 3. Ardından bir şifre girmeniz gerekecektir.
 4. Kaydolun ve size e-posta yoluyla gönderilen aktivasyon bağlantısına tıklayın.
 5. Artık bir Mi hesabınız var!

Xiaomi Ürün Orijinalliği Nasıl Kontrol Edilir? hakkındaki yazımız da ilginizi çekebilir.

Mi Cloud nedir ve nasıl kullanılır?

 1. I.mi.com adresine gidin ve “Kaydol” düğmesine tıklayarak Mi hesabınızla giriş yapın.
 2. Tebrikler! Şimdi bu sayfanın size neler yapabileceğini gösteren bir ekran göreceksiniz. Cihazınızın mesajlaşma bileşeni kararlı bir ROM veya geliştirici ROM’u çalıştırıyor olmalıdır. Kararlı bile olsa, bu özellik çalışacaktır.

Mi hesabı şifresi nasıl sıfırlanır?

 1. Hesabınıza giriş yapmak için buraya tıklayın ve Mi sıfırlama düğmesi aracılığıyla Mi hesabınızı sıfırlayın.
 2. E-posta veya telefon numaranızı girerek Mi şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Mi hesabı nasıl silinir?

 1. Öncelikle https://account.xiaomi.com/pass/del adresine gidin.
 2. E-posta adresinizi veya telefon numaranızı ve şifrenizi girerek giriş yapın.
 3. Giriş yaptıktan sonra bir pop-up mesajı görünecektir. Bu, hesabınızın silinebileceğine dair bir uyarıdır. “Evet, hesabınızı silebilirsiniz” seçeneğine tıklayın.
 4. Daha sonra devam etmek için talimatları takip etmeniz gerekecektir. E-posta veya cep telefonu numaranızı kullanarak kimliğinizi doğrulamak için “E-postanıza bir doğrulama kodu almak için Gönder’e tıklayın”.
 5. Aldığınız doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya girin ve “Gönder”e tıklayın.
 6. Hesabınızı kalıcı olarak silmek için “Hesabı Sil” seçeneğine tıklayın.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment