Vestel Smart TV’de Kanal Arama Nasıl Yapılır?

greenpeacock799 

Vestel TV Smart’ınızda kanalları nasıl bulacağınızı öğreneceksiniz. Vestel Smart Telefonlar TV kanallarını paylaşarak YouTube Frekans Ayarı üzerinden TV izleyebilirsiniz.

Televizyonda kanal sıralama her zaman sorun olabilir. Samsung TV Kanal Sıralama hakkındaki yazımız size yardımcı olabilir.

Vestel Smart TV kanal arama

 • Düğmeye tıklayarak daha fazla bilgi edinin. Menüyü buradan görüntüleyebilirsiniz. Uzaktan kumandanızdaki düğmeyi kullanın.
 • Görüntülenen ekranda “” girin..Setup“.
 • “Manuel kanal arama” bölümüne giriniz.

Vestel Smart TV Arama: Aşağıdaki Vestel Smart TV frekansını giriniz.

Vestel Smart TV Frekans Ayarı

 • Arama Tipi Uydu
 • Frekans: 12380
 • Polarizasyon Dikey
 • Sembol Oranı 27500
 • Ağ Arama Etkin

Vestel Smart TV’de Kanal Arama Nasıl Yapılır? adlı makalemiz de ilginizi çekebilir.

Vestel SmartTV hiçbir kanalı bulamıyor

Vestel TV’ler açıldığında bir uyarı mesajı görünecektir. anten bağlantınız. Uyarı görünürse bu uyarı kullanılabilir. Lütfen kontrol edin Aşağıdakiler bizimle iletişime geçmenin bazı yollarıdır. anten bağlantısı. Vestel TV Uydu Kurulumu Türksat Uydusu 4A Ayarı Aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir.

Adım 1 Daha fazla bilgi edinmek için düğmesine basın. “MenuPress “Vestel TV uzaktan kumanda “” düğmesi Aşağıda nasıl başlayacağınıza dair bazı örnekler verilmiştir:“Kurulum” bölümüne girin.

2.Adım 1“İlk Kurulumbölümüne girin.

3.AdımTüm kanalları ve tüm başlangıç ayarlarını silebilirsiniz. “Siz” kelimesinin “siz” anlamına geldiğini unutmayın. Uyarı ciddiye alınmalıdır. Cihaz açılıp kapanacaktır. “Evet” deyin” uyarısıdır.

Adım 4Sonra öğreneceksiniz. “İlk Kurulum” ekranı.

Adım 5 DilSeçimi Vestel Uydu Kurulumu ile devam edin.

Adım6 Cihaz evde kullanılacaksa “Ev Kullanımı” seçeneğini seçiniz ve devam ediniz.

Adım 7Uydu bölümünü seçerek Vestel TV Uy du Kurulumunu okumaya devam edin.

8. Adım Buraya TıklayınızUydu”. Uydu” ekranında“Tercih” ekranı görüntülenecektir.

Adım 9“Anten Tipi seçeneğini seçiniz.

Adım 10 Ekranın altındaki “” düğmesine tıklayın. Uydubölümünü seçin “as” kelimesi “Turksat (42.0E) “ı tanımlamak için kullanılır“Tamam” butonuna basınız.

Adım11 Ardından bir önceki sayfaya dönmek için “Kanal Ekle düğmesine” tıklayın.“MenüBölümü“ne tıklayın ve ardından tekrar“Kurulum “a gidin.

Adım12 “İlkKurulum> “Manuel arama”yı seçin.

Adım13 Ekrana aşağıdaki verileri girin.

 • Arama Tipi Uydu
 • Frekans: 12380
 • Polarizasyon Dikey
 • Sembol Oranı 27500
 • Web ‘de EtkinArama Yapın
 • Uydu Türksat(42.0E)

Vestel TV Uydu Kurulumu Proje tamamlanmıştır.

Televizyon boyutları hakkında sorularınız varsa TV Boyutları Nasıl Ölçülür? hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment