Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

greenpeacock799 

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz.

Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz.

Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır.

Trendyol bildirimleri nasıl engellenir?

Trendyol bildirimlerini kapatın;

1# Trendyol hesabınıza giriş yapın.

2# Sağ üst köşedeki “Hesabım” seçeneğine tıklayın.

3# “Hesabım” ekranında “Duyuru tercihlerimi kaldır” seçeneğine tıklayın. Soldaki listeden “” seçeneğini kaldırın. E-posta, SMS, Telefon araması seçeneklerini kaldırın.

4# Web sitesindeki güncellemeler: Ayarlarınızı değiştirmek için “” üzerine tıklayın.

Talebiniz 48 saat içinde işleme alınacaktır. Ayarlarınızı uyguladıktan 48 saat sonra hala reklam alıyorsanız Destek ile iletişime geçebilirsiniz. Faydalı Öneriler simgesi görünecektir. Hesabım bölümüne tıklayarak e-postanızı bültenimizden kaldırabilirsiniz.

Trendyol’dan nasıl bildirim alabilirim?

Duyuru tercihlerim” kısmına girin. Yukarıda anlatıldığı gibi tekrar aktif edebilirsiniz. Tekrar aktif hale getirilebilir.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment