Tiktok şifremi ve e-postamı unuttum!

greenpeacock799 

TikTok Şifrenizi unuttuysanız, sıfırlayabilirsiniz. Siteye erişim için geçerli bir e-posta adresi gerekir. Ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz. Yeni bir şifre alın. TikTok hesabı e-posta adresiniz unutulursa bir şifreyi de sıfırlayabilirsiniz. TikTok Hesabınızı Kurtarın. Adımlar özetlenmiştir. Bu makale bir dizi yararlı bağlantı içerir.

Şifrenizi veya e-postanızı unutursanız, telefonunuzu doğrulamak TikTok Hesabınızı geri yükleyecektir. Telefonunuzu hesaba kaydettiyseniz, SMS Doğrulamasını kullanarak TikTok Hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Tiktok hesap e-postam ve şifrem kaybolursa ne olur? TikTok hesabıma erişimi nasıl yeniden kazanabilirim?

TikTok Hesabınızı yalnızca şifrenizi veya e-posta adresinizi unuttuysanız geri yükleyebilirsiniz. Telefonunuz TikTok’ta kayıtlı değilse hesabınız kurtarılamaz.

Kaydolmak için kullandığınız e-posta adresini hatırlıyorsanız, hesabınızı geri alabilirsiniz.

Telefon numarasını nasıl doğrulayacağınız aşağıda açıklanmıştır. TikTok hesap kurtarma:

  • Uygulama mı web mi? www.tiktok.com adresi girin.
  • Etkinleştirmek için ekrana dokunun. Kayıt ol düğmesine basın.
  • Telefon / E-posta Kullan’ı seçin.  Bu ifadeyi kullananların adları dahildir:
  • Şifrenizi kullanarak giriş yapın. Bağlantı ekranınızın altında bulunabilir.
  • Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın. Şifrenizi mi unuttunuz? Cep telefonu numaranızı girin, bağlantıya tıklayın ve ardından “Gönder”e tıklayın.
  • TikTok‘ta oturum açın. Yeni şifrenizi girin.

TikTok’a başka bir sosyal ağ üzerinden kaydolduysanız, şifrenizi sıfırlamanız gerekecektir.

TikTok keşfi: Başlamanın basit ve kolay yolları şüphesiz, TikTok hile keşfet saatleri grafiği. Grafik “TikTok Video Uygulamada ne zaman yayınlanmalıdır?” makalemizde var.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment