Tik Tok hesabıma giriş yapamıyorum!

greenpeacock799 

TikTok şifresini unutanlar için TikTok hesap kurtarmayı adım adım anlatacağız.

TikTok, iOS ve Android için mesajlaşma hizmetleri sunmaktadır. Musical.ly ile birleşen bu mesajlaşma hizmeti, fotoğraf, müzik ve video yükleme imkanı sağlamaktadır. Ayrıca konumunuzu da paylaşabilirsiniz.

TikTok hesabıma nasıl giriş yaparım? TikTok hesaplarımı nasıl geri yüklerim?

Adım 1: https://www.tiktok.com/tr-TR/ adresini kullanarak TikTok uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Adım 2: Profilinizi gözden geçirebilirsiniz. “Resim”e tıklayın ve “Kaydol” seçeneğine tıklayın.

Adım 3: Sonraki ekran “Şifrenizi mi unuttunuz? Yardım alın” şeklinde görünecektir. “Giriş yapın” seçeneğine tıklayın.

Adım 4: Metne tıkladığınızda iki seçenek belirecektir: “E-posta veya Cep Telefonu”. Kayıt sırasında kullandığınız e-posta adresini girin. Bu makalede, örnek olarak e-posta seçeneğini kullanacağız.

Adım 5: E-postanın üzerine tıklayarak yeni bir form açın. Kırmızı düğmeye tıklayın ve “e-postanızı” yazın. Bu makaleyi iletmek için aşağıdaki butona tıklayın.

Adım 6: Şifrenizi sıfırlamak için “Şifre Değiştir”e tıklayın. Şifrenizi sıfırlamak için “Şifre Değiştir”e tıklayabilirsiniz. E-postalar Spam, önemsiz posta vb. olarak sınıflandırılabilir. Tüm klasörleri kontrol edin. Çünkü e-postayı sadece 1-2 dakika içinde alacaksınız. Bu e-posta yalnızca 24 saat geçerlidir. Şifrenizi daha önce değiştirmezseniz, süreci baştan başlatmanız gerekecektir.

Adım 7: Bağlantıya tıklamadan önce “Adres” kısmında tiktok.com yazdığından emin olun. Hesabınızı çalmaya çalışan sahte bir e-posta almanız mümkündür. Önce e-postanızı ve ardından kullanıcı adınızı göreceksiniz. Yeni şifre bölümünde, şifrenizi yeniden girmeniz istendiğinde önce yeni şifrenizi, ardından eski şifrenizi girmeniz gerekecektir. Değiştir düğmesine tıkladığınızda şifre değiştirilir.

Hesabınıza Giriş Yapma Yetkiniz Yoksa

Hesabınıza giriş yapma yetkiniz yoksa, para iadesi talep etme hakkına sahip olabilirsiniz. TikTok şifre değişikliği için başlamak için iyi bir yerdir. TikTok yardım merkezi üzerinden TikTok ile iletişime geçebilirsiniz.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment