Biri aradığında telefonumun meşgul çalmasına izin verme!

greenpeacock799 

Başka sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Her telefon görüşmesi aldığınızda telefonunuzun sürekli çaldığını duymak istemiyorsanız, açmanız gerekir. Çağrı Bekletme Uygulamayı akıllı telefonunuza indirin. Birisi aradığında, siz telefondayken yüzünü görebilirsiniz.

İşte şansınızı artırmanın en iyi yolları. Telefonlarda Çağrı Bekletme Düğmesi çalışmıyor. Telefondayken meşgul sesi duyarsınız. Arayan kişiyi görebilirsiniz. Eğer yapabilirseniz, kimin aradığını görebilirsiniz. Buraya tıklayarak bu konuda daha fazlabilgi edinebilirsiniz. Cep Telefonunuz Meşgulken Başka Biriyle Konuşmak Diyalog, bunu tanımlamak için kullanılan terimdir.

Çağrı Bekletme nedir?

Çağrı bekletme, siz telefondayken gelen başka bir çağrı konusunda sizi uyarır. Siz mevcut aramanızı beklemeye alırken ikinci arama yanıtlanabilir.

Bir arkadaşınızla konuşurken bir aramayı beklemeye almaya karar verebilirsiniz. Daha sonra arkadaşınızı beklemeye alabilir ve arayan kişi konuşmasını bitirdikten sonra konuşmaya devam edebilirsiniz.

Çağrı bekletme, telefonda konuşmaya devam etmenizi ve başka bir çağrı almanızı sağlar.

Çağrı Bekletme Hizmeti Etkinleştirildi Aramayı yanıtlayın ve konuştuğunuz kişiyi beklemeye alın. Arama biraz zaman alacaksa kısa tutarak arayan kişiye hızlı bir yanıt verebilirsiniz.

Çağrı Bekletme Ücretsizdir

Sisteminizin ne zaman açık olduğunu anlayabileceksiniz. Çağrı bekletme Arayanlar Konuşurken bir mesaj duyacaksınız. Arayan Başka biriyle konuşuyorsunuz. Cevaplamak için “” tuşuna basın.

Çağrı Çoğu modern akıllı telefonda, bekleme işlevini kolayca kapatabilirsiniz.

Birisi aradığında Android’imin çalmasına izin verme.

Android telefonlarda Çağrı Bekletme Ayarları değiştirebilir veya numarayı çevirebilirsiniz. Çağrı bekletme kodu.

Çağrı bekletme şebekeye bağlıdır. Hizmete erişmek için SIM kartın etkinleştirilmesi gerekir.

Telefonum biri aradığında meşgul çalmasın!

  • “Ayarlar “a erişmek için ekranın sağ üst köşesindeki üç noktaya tıklayın.
  • Aşağıdakiler iletişime geçmenin bazı yolları. Bizim hakkımızda daha fazla bilgiyi web sitemizde de bulabilirsiniz.
  • “Arama Ayarları “nın altında bulunan “Diğer Ayarlar “a ilerleyin.
  • Çağrı bekletme özelliğini açın
  • “Diğer Ayarlar” üzerine tıklayın

Telefonum biri aradığında meşgul çalmasın!

.

Telefonum biri aradığında meşgul çalmasın!

Benim iPhone’um Biri Aradığında Meşgul Çalmasın!

iPhone zil sesini kapatabilirsiniz. iPhone Çağrı Bekletme özelliğini etkinleştirmek için biri aradığında telefona cevap vermek kolaydır.

    • Ayarlar > Telefon > Çağrı Bekletme’ye tıklayarak etkinleştirebilirsiniz

.

Telefonum biri aradığında meşgul çalmasın!

IPhone’unuzu etkinleştirmek için kullandığınız menüyü kullanarak Çağrı bekletmeyi devre dışı bırakabilirsiniz. “Arama Bekletme” sayfasındaki anahtarın yeşil değil gri olduğunu kontrol edin.

Turkcell, Türk Telekom veya Vodafone arama bekletmeyi nasıl etkinleştirirsiniz?

Başlamak için rehberimizi okuyun. Turkcell, Türk Telekom, Vodafone gibi Çağrı Bek letme Operatörlerini Açma;

Telefonunuzun arama ekranına giriş yapın ve *43# kodunu yazın.

Kod ile çağrı bekletme etkinleştirilir. Devre dışı bırakmak için kodu kullanın. #43#.

Kodu tüm operatörler kullanabilir

Bir çağrı aldığımda telefonum çalmıyor. Telefon meşgul olduğunda Sizi kimin aradığını nasıl görebilirsiniz? Telefonunuz meşgul olduğunda hattın diğer ucunda kimin olduğunu görüntüleyebilirsiniz. İki dilli bir çevirmen kullanmak iyi bir fikirdir.

Kendinizi yorgun mu hissediyorsunuz? Yurt dışından arayın. Bu numaralar: +393, 881, +359 Aramalar Endişelenmeye mi başladınız? Web sitemizden de hakkımızda daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bunu kendiniz yapmanız mümkün. İşte bizimle iletişime geçebileceğiniz bazı yollar: Yurtdışından bir çağrı aldığınızda telefonu kapatın.

Çağrı bekletmeyi açarsanız ne olur?

Çağrı bekletme etkin olduğunda ve bir görüşme yaptığınızda bir ses duyarsınız. Bu ses, telefonda başka birinin olduğunu size bildirmek içindir. Diğer aramayı bağlarken ilk aramayı bekletebilir veya her iki aramayı da bağlamak için ahizeye hızlıca basabilirsiniz.

Çağrı bekletme etkinse arayanlar birbirlerini duymaya devam edebilir mi?

Telefonunuzdaki “bekletme” özelliğini kapatabilirsiniz, böylece sizi bekleyen arayanlar ne söylediğinizi duyamazlar.

İkinci bir çağrıya cevap verme zorunluluğum var mı?

Cevap vermek zorunda değilsiniz. Aramayı görmezden gelebilir ya da reddederken duraklatabilirsiniz. Arayan Kimliği, ikinci telefon aramasının yanıtlamaya veya reddetmeye değer olup olmadığını belirlemenizi sağlar.

Çağrı bekletme özelliği devre dışı bırakıldığında ne olur?

Çağrı bekletme özelliğini devre dışı bıraktığınızda, telefon normal şekilde çalışmaya devam edecektir. Bir çağrı alındığında sesli bildirim olmayacaktır. Her aramadan sonra, cevapsız telefon aramaları listesini gözden geçirerek hiçbirini kaçırmadığınızdan emin olmanız önemlidir.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment