Telefon Desen Kilidi Nasıl Kırılır?

greenpeacock799 

Telefonumuzu kilitlemek için kullandığımız PIN kodunu, deseni veya şifreyi unutabiliriz.

Android cihazların ana ekranı kilitlemek için çeşitli seçenekleri vardır. Bir PIN girebilir veya bir desen oluşturabilirsiniz.

Android cihazlar giriş güvenliği için bir kilit deseni kullanır. Dokuz noktayı birleştirerek, kilit desenini kullanarak kendi güvenlik sisteminizi oluşturabilirsiniz. Kullanıcılar, çekiciliğinden ve şifreleme olarak kırılmasının imkansız olmasından etkilenir.

Android kilit ekranı deseninizi, pin kodunuzu veya şifrenizi kaybettiyseniz geri alabilirsiniz.

Telefon Desen Kilidi Nasıl Kırılır

Bunu yapmanın farklı yolları vardır. İki dilli bir çevirmen kullanmak iyi bir fikirdir. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki düğmeye tıklayın.

Cihazınızı fabrika varsayılan ayarlarına sıfırlayın

Bu yöntem telefonunuzun pil seviyesinin çok yüksek olmasını gerektirir.

 • Ses kısma, güç ve ana ekran düğmelerini aynı anda birkaç saniye basılı tutun. Ardından “Fabrika ayarlarına sıfırla / verileri sil“i seçin. Menüdeki “ses ayarı” düğmesine basarak ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.
 • Güç düğmesine basarak cihazınızın çalıştığını doğrulayabilirsiniz.

Artık Android telefonunuzu şifre veya desen olmadan başlatabilirsiniz. Bunun kişisel verilerinizi silebileceğini unutmayın.

Telefon Başlangıç Ekranında Logoya Takılma Sorunu Nasıl Çözülür? adlı makalemiz de ilginizi çekebilir.

Android Cihaz Yöneticisini Kullanma

Kurtarma işlemine yardımcı olması için Android Cihaz Yöneticisi Aracını kullanacaksınız. Bu araçla kilit kodunu sıfırlayabilir ve bir harita kullanarak cihazınızın yerini belirleyebilirsiniz. Ayrıca telefonunuzu kilitleyebilir, çaldırabilir ve tüm verileri silebilirsiniz.

 • İlk olarak, Android Cihaz Yöneticisi’ni açın Siteyi ziyaret etmek için bir tarayıcı kullanın. Google hesabınızla oturum açmanız gerekecektir.
 • Daha fazla bilgi edinmek için Kilitle’ye tıklayın, simgeyi görüntülemek için tıklayın. Daha sonra bir şifre oluşturmanız istenecektir.

Artık yeni bir PIN veya şifre kullanacaksınız. Telefonunuzu kapatmış olsanız bile kilit kodunuzu değiştirebilirsiniz.

 • Telefonunuzun kilidini açtıktan sonra, Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: > Ekranı kilitle ve güvenlik > Ekran kilidi türü. Yeni şifrenizi girin. Kod istediğiniz gibi ayarlanabilir.

FindMyMobile‘ı kullanmak

Samsung, Android Cihaz Yöneticisi’ne benzer bir hizmet sunmaktadır.

 • Eğer bir Samsung müşterisiyseniz, bu bağlantıyı takip edin. Samsung hesabınızı kullanarak oturum açın.
 • Buraya Tıklayın Ekranımı Kilitle Bölmenin solundaki düğmeye tıklayın. PIN Alttaki Kilit simgesine tıklayın.

Telefonunuzu bir PC’ye bağlayarak desen şifresi nasıl kırılır

Bu yöntem yalnızca Android ayarlarınız USB hata ayıklamayı etkinleştirmişse kullanılabilir. Android cihazınızın tamamen şarj olduğundan emin olun.

 • USB kablonuzu bilgisayara bağlayın.
 • Bilgisayarınızda Komut istemi açılacaktır.
 • Yeni pencereye şifrenizi girin. "adb shell rm /data/system/gesture.key" Klavyenizdeki kodu girin.
 • USB kablosunu çıkarın ve telefonunuzu yeniden başlatın.

Pin veya şifreniz kırılmış olacaktır.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment