Samsung TV Kanal Sıralama

greenpeacock799 

Kanal Sıralama Nasıl Yapılır?

Yazımızda, kanallar arasında nasıl gezineceğinizi göstererek Samsung TV’de kanal sıralama işlemini açıklayacağız. Ayrıca kanal arama hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Samsung TV’de Turksat Kanal Arama Kanallar, aradıktan sonra kafa karıştırıcı bir şekilde düzenlenmiştir. Hızlı bir arama sonrasında kanalları tercihlerinize göre sıralayabilirsiniz.

Samsung TV Kanal Sıralama ve Kanal Taşıma Samsung TV kanal düzenleme, Smart Hub arayüzünden kanalları düzenlemenizi sağlar.

Smart Hub’a basarak ve “Kanallar”ı seçerek Smart Hub arayüzüne girin.

İzlemek istediğiniz kanalı seçin ve “Kanal No’yu Düzenle” seçeneğine girin.

Açılan ekranda “Tamam” tuşuna tıklayarak kanalı seçin.

Samsung TV Kanal Sıralama ve Taşıma işlemi tamamlanmıştır.

Nasıl başlayacağınız hakkında daha fazla bilgi edinin:

  • Kolayca taşıyın
  • Alfabetik olarak sıralayın

Artık TV kanallarınızı TV’nizin menüsünden izleyebilirsiniz. Uzaktan kumandada bir menü düğmesi bulacaksınız. Pencere şimdi görünmelidir. Yön düğmelerini kullanarak Yayın Bölümü’nün üzerine gelin ve ardından “Tamam” tuşuna basın. Kanal düzenleme metnini onaylamak için uzaktan kumandadaki OK düğmesine tekrar basın.

Kanalı Düzenle sayfası görünecektir. Bu sayfa, kanalları toplu olarak veya tek tek taşımanıza olanak tanır. Taşımak istediğiniz kanalı seçin ve “Tamam” düğmesine tıklayın. Kanalı seçtikten sonra, istediğiniz yere taşımak için uzaktan kumandanın yön düğmelerini kullanarak kanalı yukarı ve aşağı hareket ettirebilirsiniz.

Seçimi iptal etmek için uzaktan kumandadaki OK düğmesine bir kez daha tıklayın.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment