Play Store Ebeveyn Kontrolü Kaldırma

greenpeacock799 

Google Play Store, çocukların kullanımını sınırlayan bir ebeveyn kısıtlaması içerir. Bu makalede size Play Store Ebeveyn Denetimlerini nasıl açacağınızı ve kaldıracağınızı göstereceğiz.

Google Play, çocukları uygunsuz içeriğe maruz bırakabilir. Bu durumu önlemek için hesabınızı filtreleyebilirsiniz. Özellikle çocuklarınız küçükse bunu yapmanız önemlidir.

Google Play kartını kurduğunuzda ve çocuğunuz bunu kullandığında dikkatli olun. Ücretli uygulamalar satın alırsanız, kredi kartı ekstreniz sizi şaşırtabilir.

Google Play’de indirebileceğiniz ve satın alabileceğiniz içerikleri sınırlamak için ebeveyn denetimlerini ayarlayın.

Play Store’da ebeveyn denetimleri nasıl açılır?

Play Store’u açın ve herhangi bir cihazda ebeveyn denetimlerini etkinleştirmek için uygulamayı yükleyin. Menüye dokunun ve “Ebeveyn Kontrolleri” seçeneğine erişmek için “Daha fazla” seçeneğine dokunun. Ebeveyn Kontrolleri’ni açmak için sol üst köşeden “Ebeveyn”i seçin. Başlamak için bilgi akışını kontrol etmek iyi bir yöntemdir. PIN oluşturun. PIN kodunu bilmeyen herhangi birinin ebeveyn denetimi ayarlarınızı değiştirmesini engelleyecektir. Çocuğunuzun telefonu için ebeveyn kontrollerini ayarlarken, çocuğunuzun bilmediği bir PIN seçin. Filtrelemek istediğiniz içerik türünü seçin. Erişimi nasıl filtrelemek veya kısıtlamak istediğinizi seçin. Hepsi bu kadar!

PEGI Seviyeleri yaş gruplarına göre ayrılmıştır. Avrupa İnteraktif Yazılım Federasyonu’nun (ISFE) yaş derecelendirme sistemine PEGI (Pan-European Game Information) adı verilir.

Her seviye bir sayısal kodla birlikte gelir ve PEG Yaş grupları olarak da bilinir. Kendi PEG seviyenizi seçebilir ve çocuğunuzun yaşına göre ayarlayabilirsiniz. PEGI hakkında daha fazla bilgi için makalemizi okuyabilirsiniz.

Telefonunuzdaki Ebeveyn Kilidi Nasıl Kaldırılır

Play Store’da ebeveyn denetimlerini kaldırma Play Store’u açın ve mobil cihazınızdaki uygulama, ebeveyn denetimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Menüye dokunun ve “Ebeveyn Denetimleri” seçeneğine erişmek için “Daha fazla” seçeneğine dokunun. Ebeveyn Denetimleri’ni açmak için sol üst köşeden “Ebeveyn” seçeneğini belirleyin. Başlamak için bilgi akışını kontrol etmek iyi bir yöntemdir.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment