Ok.ru Video Nasıl İndirilir?

greenpeacock799 

OK.ru veya Odnoklassniki.ru, Mail.Ru Group tarafından işletilen bir sosyal ağ sitesidir. Grup 2006 yılında Rusça içerik yayınlamaya başladı. Şu anda birden fazla dilde yayınlanmaktadır.

Ok.ru’da video indirmek gerekli değildir. Ok.ru’dan videoları mobil sürümde indirebilirsiniz.

Ok.ru’dan Videolar İndirin

URL’yi üstteki adres çubuğuna girin.

Örneğin: ”m.ok.ru/video/…” Buradaki eylem, mobil sürümden Ok.ru web sitesine giriş yapmaktır. Adres çubuğu bunu yansıtacak şekilde değiştirilmiştir.

Ok.ru Mobil Web Sitesine giriş yaptıktan sonra “Hedefi Farklı Kaydet” seçeneğine tıklayın. Seçenekler listesinden “Hedefi Kaydet”e tıklayın. Mozilla Firefox kullanıcılarının “Bağlantıyı Farklı Kaydet”e tıklamaları gerekecektir.

Video Dosyasını tamamlamak için aşağıdaki adımları izleyin. Bilgisayarınıza indirin.

UTorrent İndirme Hızını Artırma konusu da ilginizi çekebilir.

Ok.ru’da 1080p Yüksek Çözünürlüklü Video İndirin

Aynı yöntem düşük kaliteli videoları yüksek kaliteli videolara dönüştürmek için de kullanılabilir. Video hakkında daha fazla bilgi edinin Aşağıdakiler hakkında da daha fazla bilgi edinebilirsiniz: Yüksek Görüntü Kalitesi farklıdır. En popüler video indirme hizmeti 9xBuddy platformu Biz kullanacağız.

URL’yi kopyalayarak videoyu indirin. Ok.ru dosyasını indirin. Bağlantıyı kopyalayın ve 9Xbody sitesinin “İndirilenler” bölümüne yapıştırın. Bu işlem sadece birkaç dakikanızı alacaktır. “HD” düğmesi sayfanın biraz ilerisinde yer almaktadır. HD’nin yanındaki “Şimdi İndir”i seçerek videoyu indirmek mümkündür.

Puhu TV’den Videolar Nasıl İndirilir? adlı makalemiz de ilginizi çekebilir.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment