Netflix Planları Nasıl Değiştirilir?

greenpeacock799 

Yerel uzmanlara ulaşmak harika bir fikir. Netflix plan değişikliği – Bu yazımızda Netflix Görüntüleme paketleri var mı yok mu sorusuna cevap veriyoruz.

Kararınızı değiştirebilirsiniz. Netflix’i istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Ödeme planı değişikliğine başlamadan önce Netflix paketleri hakkında bilgi çok faydalıdır.

Netflix paketleri nelerdir?

Netflix, özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen üç farklı yayın paketi sunar. Netflix size ihtiyaçlarınıza uygun üç farklı paket sunar.

Netflix Temel Paket

Yalnızca bir cihaz içerik akışı sağlayabilir. İçerik standart çözünürlükte sunulur. Yani Tek cihaz, SD çözünürlük. Netflix Temel Paket Fiyatı: Aylık 26,99 TL

Netflix Standart Paket

İki cihaz aynı anda içerik yayınlayabilir. İçerik HD (720p yayın çözünürlüğü) olarak mevcuttur. Yani iki cihaz, HD çözünürlük. Netflix Standart Paket Fiyatı 40,99 TL

Netflix Özel Paketi

Akış HD çözünürlükte ve Ultra HD (1080/4K) olarak mevcuttur. İçerik HD veya Ultra HD (1080/4K) olarak mevcuttur. Full HD ve Ultra HD 4 cihaz tarafından desteklenmektedir. Netflix Özel Paket Ücreti Sadece 54,99 TL’dir.

Netflix öğrenci paketi

Netflix, öğrencilere veya diğer gruplara özel bir paket sunmamaktadır.

Netflix’i Aynı Anda 2 Altyazı ile Nasıl İzleyebilirim? yazımız da ilginizi çekebilir.

Netflix planımı nasıl değiştiririm?

Ayrıca, nasıl başlayacağınızı da okuyabilirsiniz. Netflix Plan Değişikliği:

  • Daha fazla bilgi için netflix.com tıklayın. Daha sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profil hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız sağ taraftaki bölüm en üstteki bölümdür.
  • Abone olduğunuz mevcut planı görüntüleyerek planları değiştirebilirsiniz.
  • Görüntülemek istediğiniz plana tıklayın. İşte nasıl kullanılacağına dair bazı örnekler: Güncelleme düğmesine basın.
  • Çekim Yasalarını Onayla öğesini seçin.

Bu cümlede kullanılan “siz” kelimesi “siz” anlamına gelir. Netflix plan değişikliği hemen yürürlüğe girer.

Netflix ön ödemeli bir abonelik olarak mevcuttur. Faturalandırma tarihiniz, son ödemenizden ne kadar paranız kaldığına bağlıdır. Faturalandırmadaki değişiklikler bir sonraki faturalandırmaya yansıtılır. Yükseltilmiş planın özellikleri bir sonraki faturalandırmaya kadar kullanılabilir.

Netflix Ödeme Planları: Sıkça Sorulan Sorular

Netflix Temel Paketine neler dahildir?

Aynı anda yalnızca bir cihazın yayın izlemesine izin verir. İçerik SD çözünürlüktedir. Yani Tek cihaz, SD çözünürlük.

Netflix Temel Paket Fiyatı

Netflix Temel Paket aylık 26,99 TL.

Netflix Standart Paketine neler dahildir?

Netflix Standart, aynı anda iki cihaza akış sağlar. İçerik ayrıca HD yayın çözünürlüğünde (720p) mevcuttur. Yani iki cihaz, HD çözünürlük.

Netflix Standart Paket: Ne kadar?

Netflix Standart Paket 40,99 Türk Lirası.

Netflix Özel Paketine neler dahildir?

Netflix Özel Paketi, aynı anda dört cihaza kadar içerik akışına izin verir. İçerik HD’dir (1080p/4K). Full HD ve Ultra HD 4 cihaz tarafından desteklenir.

Netflix Özel Paket Fiyatı

Netflix Özel Paket ücreti 54,99 Türk Lirasıdır.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment