Netflix’i Aynı Anda 2 Altyazı ile Nasıl İzleyebilirim?

greenpeacock799 

Netflix, altyazıları izlemek için Chrome’da mevcuttur. Yüklü eklentiler, Netflix altyazılarını videoları izlerken kullanmanıza olanak sağlar. Bilgisayarınız veya telefonunuz için Netflix çift altyazıları kullanabilirsiniz.

Netflix Dil Öğrenimi Nedir?


Netflix, dil öğrenimi için çift altyazıları aynı anda nasıl izleyebileceğinizi anlatan bir özelliktir.
NflxMultiSubs, çift altyazıyı aynı anda nasıl kullanacağınızı gösterir.
Netflix üzerinde Dil Öğrenimi nedir?

Netflix, dil öğrenimi için Chrome uzantısı kullanarak İngilizce öğrenme gibi yeni bir yol sunar. Bu konuda daha fazla bilgi Netflix’te mevcuttur.

Netflix Dil Öğrenimi, Netflix şovlarını ve filmlerini çift altyazılı olarak izlemenizi sağlar. Filmleri ve şovları çift altyazı ile izleyebilirsiniz. Örneğin, İngilizce altyazılar üstte, Türkçe altyazılar ise altta görüntülenecektir. Bu uzantı ile yabancı bir dil öğrenebilirsiniz.

Netflix Planları Nasıl Değiştirilir? adlı makalemiz de ilginizi çekebilir.

Netflix Dil Öğrenimi ücretsiz mi?


Netflix Dil Öğrenimi hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Chrome Uzantısı kullanarak birbirinizle iletişim kurmanın yollarını keşfedebilirsiniz.

Netflix Dil Öğrenimi ve çift altyazıyı aynı anda nasıl izleyebilirim?
Netflix Dil Öğrenimi uzantısını https://chrome.google.com/webstore/ adresini ziyaret ederek indirebilirsiniz. Bağlantıya tıkladıktan sonra “Chrome’a Ekle” butonuna tıklayarak uzantıyı yükleyebilirsiniz.

Uzantıyı ekledikten sonra, Netflix size favori filminizi veya dizinizi seçme seçeneği sunar. Netflix butonuna tıkladığınızda ekranın sağ alt köşesinde İngilizce altyazıları seçebilirsiniz.

Sağ alt köşede, ayarlara erişmek için tekerlek simgesine tıklayabilirsiniz. Ayarlar menüsünden “Çeviri Dili”ne tıklayarak Türkçe’yi seçebilirsiniz.

İçerik Türkçe ve İngilizce altyazılarla sunulmaya devam edecektir. İngilizce kelimelerin üzerine tıklayarak diğer anlamlarını görüntüleyebilirsiniz.

NflxMultiSubs

NflxMultiSubs, Netflix’i aynı anda iki dilde izlemenizi sağlar.

NflxMultiSubs Chrome eklentisiyle artık Netflix’i Türkçe ve İngilizce olarak izleyebilirsiniz.

NflxMultiSubs uzantısını https://chrome.google.com/webstore/ adresinden indirebilirsiniz. Bağlantıya tıkladıktan sonra “Chrome’a Ekle” düğmesine tıklayarak uzantıyı yükleyebilirsiniz.

Uzantıyı yükledikten sonra istediğiniz Netflix seçeneğini seçebilirsiniz. En altta istediğiniz ikinci ve üçüncü dil seçenekleri bulunmaktadır.

Uzantı, örneğin, İngilizce altyazıları üstte, Türkçe altyazıları ise altta gösterecektir.

Puhu TV’den Videolar Nasıl İndirilir? adlı makalemiz de ilginizi çekebilir.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment