LOL Dili Nasıl Değiştirilir?

greenpeacock799 

Nasıl yapılacağını bilmediğiniz bir şeyi yapmanız mümkün olmayabilirsiniz. LOL’ün dilini değiştirebilirsiniz. League of Legends’ı nasıl oynayacağınızı öğrenmek için bu makaleyi okuyabilirsiniz.

League of Legends, bu hızlı tempolu çevrimiçi oyunda strateji heyecanını rol yapma unsurlarıyla birleştiren benzersiz oynanış ve tasarımlara sahip şampiyonlardan oluşan iki takımın farklı savaş alanlarında mücadele ettiği bir oyundur. Düzenli olarak güncellenen içeriği, farklı türlerdeki şampiyonları ve canlı turnuvalarıyla her beceri seviyesinden oyuncuya kalıcı bir deneyim sunar.

LOL dilimiz çeşitli konuları kapsar ve fikrinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

İngilizcenizi geliştirmenin bazı yolları ve LOL dilini değiştirmek için yapabileceğiniz adımlar şunlardır:

Adım 1: League of Legends.exe’yi açın ve “Config” klasörünün konumuna manuel olarak gidin. Bilgisayarınızda genellikle “C:\Riot Games\League of Legends\Config” şeklinde görüntülenir.

Adım 2: “LeagueClientSettings.yaml” dosyasını Notepad veya başka bir metin düzenleyiciyle açın.

Adım 3: “locale:” ifadesini arayın (CTRL + F kombinasyonunu kullanabilirsiniz).

LOL’u Türkçe Yapmak

Eğer League of Legends’ı Türkçe yapmak isterseniz, “tr_TR” yazmanız yeterlidir. Aşağıda örnekler verilmiştir:

LOL’u İngilizce Yapmak

İngilizce becerinizi geliştirmek için çeşitli yöntemler vardır. Fikrinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Aşağıda bizimle iletişime geçmenin bazı yolları bulunmaktadır. League of Legends’ın dilini İngilizce yapmak için “en_GB” yazmanız yeterlidir.

LOL’u Korece Yapmak

League of Legends, size kendi yolunuzu seçme imkanı sunar. Eğer LOL’u Korece yapmak isterseniz, “ko_KR” yazmanız gerekmektedir.

LOL’u Japonca Yapmak

League of Legends, size oynamak istediğiniz şekli seçme özgürlüğü verir. LOL’u Japonca yapmak için “jp_JP” yazmanız yeterlidir.

LOL’u Rusça Yapmak

League of Legends, size kendi yolunuzu seçme imkanı sunar. Rusça LOL yapmak için “ru_RU” yazmanız yeterlidir.

LOL’u Portekizce Yapmak

League of Legends, size kendi yolunuzu seçme imkanı sunar. LOL’u Portekizce yapmak için “pt_BR” yazmanız yeterlidir.

LOL’u Fransızca Yapmak

League of Legends, size kendi yolunuzu seçme imkanı sunar. LOL’u Fransızca yapmak için “fr_FR” yazmanız yeterlidir.

LOL’u Almanca Yapmak

League of Legends, size kendi yolunuzu seçme imkanı sunar. LOL’u Almanca yapmak için “de_DE” yazmanız yeterlidir.

LOL’u İtalyanca Yapmak

League of Legends, size kendi yolunuzu seçme imkanı sunar. LOL’u İtalyanca yapmak için “it_IT” yazmanız yeterlidir.

LOL’u Lehçe Yapmak

League of Legends, size kendi yolunuzu seçme imkanı sunar. LOL’u Lehçe yapmak için “pl_PL” yazmanız yeterlidir.

Bir çok oyuncunun severek oynadığı Minecraft oyununu daha keyifli hale getirmek için En İyi Minecraft Tohum Kodları adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment