iPhone’dan Silinen Numaralar Nasıl Geri Getirilir?

greenpeacock799 

Bu makale size saçınızı geri yüklemek için 3 farklı yöntem gösterecektir. Aşağıda iPhone’dan numaraları kaldırmak için bir kılavuz bulunmaktadır. iPhone kişileri silme hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir iPhone’unuz varsa ve bir hata yaparsanız veya iPhone Kişi listesi kaybolursa Kişileri Kaldırma hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz . iPhone Kişi listesi Silinen iPhone Numaraları nasıl geri yüklenir tıklayarak bu öğreticiyi görüntüleyebilirsiniz.

Çoğumuz telefon kişi listemizden yanlışlıkla numaraları sildik. Telefon kişileriniz en son yazılım güncellemesinden sonra bile kaybolabilir. iPhone’u sıfırladıktan sonra kişi listesi görünmüyor. Bir iPhone sahibiyseniz silinen kişileri ve numaraları kolayca kurtarabilirsiniz.

iPhone diğer sistem verilerinin çok fazla depo kullandığını düşünüyorsanız iPhone Diğer Sistem Verileri Nasıl Silinir? adlı makalemize göz atabilirsiniz.

IMyFone: Silinen telefon numaraları nasıl geri yüklenir

Yanlışlıkla sildiyseniz iPhone kişilerinizi kolayca kurtarabilirsiniz.

iMyFone D-Back Dosya Kurtarma Yazılımı (iMyFone Dosya Kurtarma Yazılımı) Kişiler geri yüklenebilir. Bu program, tüm kişilerinizin yanı sıra hatalı donanım nedeniyle kaybolan diğer verileri de geri yüklemenize olanak tanır.

iMyFone Ayrıca, Şirket Android verileri diğer kurtarma yazılımları kullanılarak kurtarılabilir.

iMyFone D-Back indirdikten sonra ücretsiz programı açın.

Numaralar sim karttan telefona nasıl aktarılır? hakkındaki makalemiz de işinize yarayabilir.

Silinen iPhone numaraları iCloud aracılığıyla nasıl kurtarılır

1 ICloud’a iPhone’daki Ayarlar’dan erişebilirsiniz. Henüz yapmadıysanız Kişiler’i kapatın.

2 Uyarı ekranında “iPhone’umu Gizle “ye tıklayın.

3 Kişiler’i açmak ve uyarı mesajını kapatmak için “Birleştir “e dokunun.

4 Artık boş olanları değil, silinen tüm kişilerinizi göreceksiniz.

Bilgisayarınızda iCloud.com’a giriş yaparak kişileri vCard Formatında yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz. Kişilerinizi nasıl yedekleyeceğiniz anlatılmıştır.

ITunes ile silinen numaralar nasıl geri yüklenir

iTunes, iPhone kişilerini yedeklerden geri yüklemenizi sağlar.

ITunes’un solundaki iPhone simgesine tıklayın.

Bu, yedeklemenin en son gerçekleştirildiği tarihtir. Bu noktada, yedeklemeye tıklamayın. En iyisi önceki bir yedeklemeye geri dönmektir. Son yedeklemenizin tarihine sahipseniz, verileri telefonunuza geri yükleyebilirsiniz.

ITunes Bu IPhone’a Bağlanamadı Hata çözümü hakkındaki makalemiz de ilginizi çekebilir.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment