IOS ücretli Oyun ve Uygulamaları ücretsiz yükleyin!

greenpeacock799 

Apple, jailbreak işlemini durdurmaya çalıştı, ancak hala mümkündür. App Store’daki iOS oyunları ve uygulamaları ücretsiz olarak nasıl indirip yükleyebileceğiniz konusunda savunmasızlık bulunmaktadır, bu nedenle jailbreak yapmanıza gerek kalmaz.

Birçok uygulamayı çevrimiçi olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Google Play ise ücret karşılığında uygulamalar sunmaktadır. Kullanıcılar, herhangi bir oyun veya uygulama için ödeme yapmak istemiyorsa bunları ücretsiz olarak indirebilirler, jailbreak yapmadan.

Apple’ın jailbreak konusundaki sıkı politikası ve bu süreç için harcadığı çaba, jailbreak işlemini daha zor hale getirmiştir. Ancak, bir güvenlik açığı ücretli uygulamaları ödeme yapmadan kullanmanıza izin verebilir.

LazyNotes veya VShare

Aşağıda adımları bulabilirsiniz.

iOS için Uygulamalar ve Oyunlar Ücretsiz – LazyNotes Lazy Notes’u cihazınıza indirin.

App Store hesabınıza giriş yapmanız, Lazy Notes uygulamasını aramanız ve indirmeniz gerekecektir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak da doğrudan buraya gidebilir ve Lazy Notes’a erişebilirsiniz.

Lazy Notes‘u indirin ve ardından normal şekilde açın.

Başlangıçta bir not alma aracı olduğunu düşündüğünüz uygulama aslında arka planda gizlenmiş bir mağazadır.

Birçok uygulama ve oyunu ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

UTorrent İndirme Hızını Artırma konusu da ilginizi çekebilir.

Sertifika İçe Aktarma

İndirme ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

Bunu önlemek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. AppCola sitesini ziyaret ederek sertifikanızı almak için bağlantıya tıklayın. Dilediğiniz oyun veya uygulamayı indirin.

Lazy Notes App Store’da görünmüyor. Hiçbir şey yükletemiyorum.

Apple, uygulamanızı gizli bir mağazaya sahip olduğunu ve serinin üçüncü başlığıyla ilgili olmadığını fark ettiği için kaldırmıştır.

Sonuç olarak, Apple’ın güvenliği tehlikeye girmiştir. Apple, her uygulamayı ayrı ayrı inceler ve onaylar. Apple, sorunu mümkün olan en kısa sürede çözeceğine söz vermektedir.

“Güvenilmeyen uyarısı” aldığınızda ne yapmanız gerektiğini bilmek önemlidir.

Bu uyarı, sertifikanızda bir sorun olduğunu gösterebilir. Eğer bu siteden bir sertifikanız varsa, sorunu düzeltmek için Ayarlar > Genel > Profiller ve Aygıt Yönetimi’ne giderek düzeltebilirsiniz. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Bu sayfaya şu anda kullandığınız cihaz üzerinden erişebilirsiniz. Shenzhen Jason Electronics Co. Ltd. “Profile.Trust” seçeneğini işaretleyin.

Ücretli uygulamaları ve oyunları ücretsiz indirmek için VShare kullanabilirsiniz.

VShare, Android üzerinden indirilebilir. Apple cihazları genellikle App Store’da bulunan VShare uygulamalarını desteklemez.

Bu sorunu çözmek için aşağıdaki adımları izleyin: www.vshare.com adresine girin. Unjeilbreak seçeneğini tıklayın, jailbreak olmayan cihazlar için olduğunu belirtiyoruz.

Install’a tıkladıktan sonra yükleme tamamlanana kadar bekleyin.

Kurulum tamamlandıktan sonra iPhone’unuzun ekranında yazılım simgesi belirecektir.

Simgeye tıklayarak uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Program güvenlikle ilgili bir uyarı gösterecektir.

Aşağıdaki adımları izleyerek sistemi atlayabilirsiniz

Profil – Ayarlar – Genel Sekmesi (VPN’in altında). Tıklayın ve GÜVEN diyerek VShare’i yükleyin. VShare, App Store’da bulunmayan herhangi bir ücretli uygulamayı indirmenize izin verir.

İndirmek kolaydır! Kendiniz yükleyebilirsiniz. iOS için uygulama ve oyunları ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment