Instagram Aktivasyonu Nasıl Kapatılır

greenpeacock799 

Instagram Durumu, arkadaşlarınıza en son çevrimiçi olduğunuzu söylemenize olanak tanır. Bildirim almak istemiyorsanız, oturumu kapatmanız yeterlidir. Instagram etkinliğiniz görünür olacaktır.

Instagram Online, size en son giriş yaptığınız zamanı ve saatini gösterir.

Instagram’ın Son Görülme özelliği nedir?

Instagram’ın DM (Direkt Mesajlar) bölümü, kullanıcılara “Şu An Aktif” veya “On Dakika Önce Aktif” gibi bildirimler sağlar.

Instagram’ı çevrimiçi olarak kimler görüntüleyebilir?

Son görülme zamanlarınızı yalnızca takip ettiğiniz ve doğrudan mesaj gönderdiğiniz kişiler görebilir. Bu bilgiler sadece doğrudan mesaj gönderdiğiniz ve takip ettiğiniz kişiler tarafından görülebilir. Hesabınız herkese açıksa, son görülme zamanınızı sizi takip etmeyen hiç kimse göremez.

Instagram’da beni en son kimin gördüğünü nasıl öğrenebilirim?

Instagram’da son görülme;

  • En son kimi gördüğünüzü görmek için Instagram’a giriş yapın ve DM’ler bölümüne gidin.
  • “Son Görülme” özelliği etkinleştirilmişse, kullanıcının adının altında son görülme anı görünecektir.

Instagram Online Kapanış

Instagram’ı çevrimiçi kapatmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  1. Instagram’ı açtıktan sonra profilinize tıklayın.
  2. Menü simgesini (üç çizgi simgesi) seçin ve Ayarlar’a tıklayın.
  3. Gizlilik > Etkinlik Durumu sekmesine tıklayın.
  4. Etkinlik Çubuğunu Göster özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz.

Instagram’ı “Durdur” düğmesine tıklayarak kapatabilirsiniz. Bu şekilde, sevibet takip ettiğiniz hesabı en son ne zaman görüntülediğiniz artık görünmeyecektir.

Instagram’ın ekranınızda görünmediğini en son ne zaman fark ettiniz?

Instagram’da son görülme bilgisini gizlemek için “Instagram Hareketsizliği Kapat” seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde, diğer kullanıcılar sizin son görülme durumunuzu göremezler.

Bildirimler hepimizin canını sıkabilir. Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir? adlı yazımızı okuyarak bildirimleri nasıl kapatacağınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment