Sabit Disk Test Programları

greenpeacock799 

Sabit Diskinizin durumunu belirlemek için Sabit Disk Testleri gerçekleştirilebilir. sağlık kontrolü Sabit Disk Test programları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sabit disk sürücüleri son derece önemlidir Harici Donanım Birimleri Eski sabit diskler genellikle bozuk sektörler tarafından rahatsız edilir. Sabit disklerdeki arızalar nedeniyle birçok kullanıcı önemli dosyalarını kaybetmiştir.

Bu sorunların bazıları doğrudan mekanik sorunlarla ilgiliyken, diğerleri yazılımdan kaynaklanıyor olabilir.

Bu araç olası hataları belirlemenize ve hazırlanmanıza yardımcı olacaktır. Sabit Disk test programları Disk Sürücünüzün durumunu kontrol eder ve herhangi bir sorun oluştuğunda sizi bilgilendirir.

Yaklaşan tüm etkinlikler aşağıda listelenmiştir. Yaklaşan tüm etkinliklerin bir listesini derledik. HardDisk, en iyi Sabit Disk Test Programları. Sağlık Durumu Daha fazlasını öğrenin Yapabilecekleriniz

Sabit Disk Test Programları

Ashampoo HDD Control 3.

Ashampoo HDD Control, disklerinizi yönetmenizi, izlemenizi ve birleştirmenizi sağlayan bir araçtır. Sadece IDE ve SATA sabit diskleri değil, aynı zamanda harici USB diskleri veya en yeni nesil SSD diskleri de destekler. Disklerinizin performansı, sıcaklığı ve daha fazlası hakkında bilgi görüntüler. Ayrıca bir disk temizleme işlevi de içerir. Program sadece birkaç fare tıklamasıyla tüm geçici dosyaları silmenizi sağlar.

GSmartControl

GSmartControl, sabit disklerinizin performansını takip etmenize yardımcı olan ücretsiz bir araçtır. Yapılarını düzenli olarak kontrol eder ve ne kadar iyi performans gösterdiklerini izler.

HDD Regenerator

HDD Regenerator, sabit sürücülerdeki hataları teşhis eden, tarayan ve düzelten profesyonel bir yazılımdır. Bu durumda, “rejeneratör” kelimesi, programın yalnızca hataları bulup düzeltmediğini, aynı zamanda bozuk sektörü de düzelttiğini gösterir. Bu program sabit sürücülerdeki bozuk sektörleri onarmak için kullanılabilir.

WinDFT- Hitachi sürücü uygunluk testi

Hitachi Sürücü Uygunluk Testi, sabit sürücülerinizi teşhis etmenizi ve sorunlarını gidermenizi sağlar. Bu araç G-Technology ile uyumludur ve hem dahili hem de harici sürücüleri test etmenizi sağlar.

HD Tune

HD Tune, HDD’nizdeki olası bozuk sektörleri tespit etmenize yardımcı olur. HD Tune, HDD’nizin hem sıcaklığını ve hızını hem de olası bozuk sektörleri görmenizi sağlar. Program ayrıca çok küçük ve ücretsizdir.

PassMark DiskCheckup

PassMark DiskCheckup rakipleri gibi sabit sürücünüzün sağlığını izleyen akıllı bir yazılımdır. Disk hasarını tarayan sekmeler içerir.

Hard Disk Sentinel

Hard Disk Sentinel Professional (HDSentinel) sabit diskinizi test ve teşhis etmenizi sağlar. Hard Disk Sentinel Professional, sabit diskinizin sağlığının, sıcaklığının ve durumunun incelenmesini sağlar. Ayrıca disk aktarım hızını test edebilir ve diskinize anında hakim olabilirsiniz.

HDD Health

HDD Health, sabit sürücünüzün sağlığını test etmek için kullanılabilecek bir başka ücretsiz programdır. Sabit sürücünüzün durumunu (HDD/SSD) test eder, hataları arar ve tahminler verir.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment