Blog

General Mobile Android USB Sürücüleri (Driver)

greenpeacock799 

General Mobile telefonum bilgisayarımda tanınmıyor. Bu sorunun çözümü için General Mobile Android USB sürücülerinin kurulumunu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Android USB sürücüleri, cihazınızı bilgisayara bağlayabilmeniz için önemli araçlardır.

General Mobile cihazlarının bilgisayarlarla sorunsuz bir şekilde bağlantı kurabilmesi için doğru USB sürücülerinin kurulu olması gerekmektedir. USB sürücülerinin kurulumu oldukça kolaydır, doğru araçlara sahipseniz sorun yaşamazsınız.

Eğer General Mobile cihazınıza yazılım yüklemişseniz, sürücüler otomatik olarak yüklenmelidir. Ancak henüz yükleme yapmadıysanız, Windows sürücülerini manuel olarak yüklemeniz gerekecektir. Cihazınızı kullanmadan önce USB sürücülerini yüklemeniz önemlidir.

Bu makalede ele alınacak konu, General Mobile cihazların bilgisayarı tanımaması sorununun basit bir cevabının olmamasıdır. General Mobile Android USB sürücüleri (driver) için E-Tab 4 sürücülerini nasıl indireceğinizi öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. İletişim bilgilerimize ulaşmak için lütfen aşağıdaki bilgileri okuyun. E-Tab 4 sürücüleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki kaynakları inceleyebilirsiniz.

4.5G Telefonlarda 5G Bağlantı Sorunu ve Çözümü hakkındaki yazımızı da okuyabilirsiniz.

General Mobile Android USB sürücüleri (Driver)✔️

Bu talimatlar diğer General Mobile cihazları için de geçerlidir. Eğer sorununuzu çözebildiyseniz, lütfen geri bildirimde bulunun.

General Mobile Android USB sürücülerini indirin. Aşağıda birkaç örnek bulunmaktadır.

  • Android ADB sürücülerini ayrı ayrı yükleyin.
  • Eğer emin değilseniz endişelenmeyin, nasıl yükleneceğini öğrenmenin en iyi yolu nedir.
  • Android için Google USB Sürücüleri, önyükleyici ve ADB için kullanabilirsiniz. Lütfen makaleyi okuyunuz.

General Mobile eTab drivers✔️

Lütfen Windows XP, Vista ve 7 için en son sürümlerini indirin. Şimdi bir sonraki adıma geçebiliriz.

Mobil Cihazlar için Android Sürücülerini Yükleme

Adım 1: General Mobile Android USB Sürücülerini indirdikten sonra ZIP dosyasını bir klasöre çıkarın.

Adım 2: Gerekirse, bilgisayarınıza yüklenmiş olan General Mobile yazılım ve sürücülerini kaldırın.

Adım 3: Telefonunuzda USB Hata Ayıklama Modunu açın. Bunun için Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri > USB Hata Ayıklama Modu yolunu izleyin. Geliştirici Seçenekleri, cihazınızda görünmeyebilir. Bu durumda aşağıdaki adımları izleyin:

  • Ayarlardan “Telefon Hakkında” bölümüne gidin.
  • “Yazılım Bilgileri” seçeneğine dokunun.
  • “Yapı Numarası” seçeneğine 7 kez dokunun.
  • “Geliştirici Seçenekleri” Ayarlar Menüsü altında görünecektir. Artık Geliştirici Seçenekleri, Ayarlar menüsünde mevcuttur. USB Hata Ayıklamayı etkinleştirebilirsiniz.

Adım 4: Telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayara bağlayın ve sürücü yüklemesini bekleyin. Sürücülerin yüklenmesi için size bir seçenek sunulacaktır. Bir sürücü yükleme hatası oluşabilir.

Adım 5: Sağ tıklama menüsünden “Bilgisayarım” simgesini seçin. Ardından “Aygıt Yöneticisi”ni seçin. Açılan listede cihazınızın bulunması gerekmektedir.

Adım 6: Cihazınızın üzerine tıklayarak (örneğin, MT65xx Android Telefon) seçin. “Sürücüyü Güncelle” seçeneğine tıklayın. Yazılım güncelleme sihirbazı açılacaktır.

Adım 7: “Bilgisayarımın güncellenmesini istiyorum” seçeneğini seçin ve “Sonraki”ye tıklayın.

Adım 8: Sürücüyü çıkardığınız klasörü gösterin ve “Sonraki”ye tıklayın.

Adım 9: Yukarıdaki seçeneği seçin ve “Devam”ı tıklayın. Bir sonraki sayfaya geçin. Bir sonraki ekrana gitmek için “İleri” üzerine tıklayın. “Android Bileşik ADB Arayüzü”nü seçin ve “İleri” ile devam edin.

Adım 10: Emin değilseniz, “Android Composite ADB Interface”i seçin. Devam etmek istiyorsanız “Evet”e tıklayın ve kurulumu tamamlayın.

Adım 11: Kurulum tamamlandıktan sonra USB kablosunu tekrar bağlayın. Cihazınız bilgisayarınız tarafından tanınmalıdır.

General Mobile Android USB Sürücülerinin yeni bir yazılım sürümünü yüklemek oldukça kolaydır.

Android cihazlardan virüs nasıl kaldırılır konusunda bilgi edinmek için bu makaleye göz atabilirsiniz.

Buraya tıklayarak bu konuda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bilgisayarım General Mobile Telefonumu neden tanımıyor?

General Mobile’ın bilgisayarınızı tanımamasını düzeltmek için General Mobile Android USB Sürücülerini indirin. General Mobile USn sürücülerini bilgisayarınıza yükleyin.

General Mobile USB Sürücüsü (GMD) nedir?

General Mobile cihazlarını bilgisayarlara bağlamak için USB Sürücülerini bilgisayarınıza yükleyin.

Telefondan Root Kaldırmanın 3 Basit Yolu hakkındaki yazımız da ilginizi çekebilir.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment