FaceTime iMessage Etkinleştirme Bekleniyor Hatası Nasıl Çözülür?

greenpeacock799 

FaceTime sorunları bir iPhone’un kurulumu sırasında veya bir aygıt sıfırlandığında ortaya çıkabilir. IMessage’ın etkinleştirilmesi beklenirken hata oluştu. Şimdi iMessage’ın düzgün çalışmamasını nasıl çözeceğimizi açıklayacağız.

Aplle 2010 tarafından piyasaya sürülen bir uygulama olan FaceTime, iPhone ve iPad’ler için görüntülü görüşme sağlar. FaceTime kullanırken ortaya çıkabilecek bazı sorunlar vardır.

FaceTime, iMessage veya her ikisini birden etkinleştirmede sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki mesajları alabilirsiniz: Etkinleştirme için bekleniyor; Etkinleştirme hatası; Etkinleştirme sırasında bir hata oluştu, Oturum açma başarısız oldu. Ağınızı kontrol edin. Ağınızı kontrol edin. Etkinleştirme bekleniyor gibi mesajlar aldığınızda kafanızın karışmaması mümkün değil.

Hata iMessage: Etkinleştirme çözümü bekleniyor

1 Ayarlar > Mesajlar bölümüne gidin ve iMessage’ı kapatın.

2 Ayarlar > FaceTime bölümüne gidin ve FaceTime’ı kapatın.

3 Cihazınızı yeniden başlatın

4 iMessages’ı açın ve FaceTime’ı tekrar açın.

iMessage hemen etkinleştirilir. Apple, etkinleştirme işleminin 24 saate kadar sürebileceği konusunda uyarır. 24 saat bekledikten sonra hala iMessages’ın etkinleştirilmesi bekleniyor uyarısını alıyorsanız, bir sonraki en iyi şey ağ yapılandırmasını sıfırlamaktır.

Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ Ayarlarını Sıfırla bölümüne gidin. Bu, Wi-Fi şifreleri dışında cihazınızdaki diğer verileri silmeyecektir.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment