Facebook Beğenilerimi Kimse Görmesin!

greenpeacock799 

Bunlar yardım etmenin birkaç yolu. Bizimle Birlikte Bağlanın. Facebook’ta neleri beğendiğinizi herkes görebilir. Facebook’unuzu kontrol edebilirsiniz. Facebook Beğenilerinizi Gizleyin. Facebook arkadaşlarınızın tercih ettiğiniz sayfaları görüntülemesini engelleyebilirsiniz.

Facebook beğenileri, insanların ilgi alanları ve tercihleri hakkında bilgi edinmek için iyi bir yoldur. Facebook’ta profilinizi ilk açtığınızda, tüm yorumları ve beğenileri görürsünüz. Arkadaş listenizi sağ üst köşede bulabilirsiniz.

Facebook beğenilerinize kimlerin erişebileceğini kontrol edebilirsiniz. Listenizdeki kişilerin neleri beğendiğinizi görmesini istemiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin.

Facebook’ta Kalın Metin Nasıl Yazılır? hakkındaki yazımız da ilginiz çekebilir.

Facebook Beğenilerinizi kimsenin görmesini istemiyorsunuz.

Facebook’taki beğenilerinizi belirli bir kişiden mi yoksa tüm arkadaş listenizden mi gizleyeceğinizi seçebilirsiniz.

1 – Hesap ayarlarına erişmek için adınıza veya mobil Profilinizin sağ üst köşesinde bulunan üç çizgili simgeye tıklayın.

2 – Gizlilik sekmesine tıklayın.

3 – Gizlilik bölümündeki “Sayfalar, kişiler ve listeler dahil olmak üzere kimleri takip ettiğinizi kimler görebilir?” seçeneğine tıklayın. Gizlilik bölümündeki “Sayfalar, kişiler ve listeler dahil olmak üzere kimleri takip ettiğinizi kimler görebilir?” seçeneğine tıklayın.

4 – Bu bölümden Genel/Arkadaşlar’ı seçin. Özel bölümüne giderek arkadaşlarınızı tek tek seçin.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment