Android Telefonda Otomatik Yedekleme Resimleri Nasıl Silinir

greenpeacock799 

Android cihazlarda görünen yedekleme dosyalarından rahatsızlık duymanız muhtemeldir. Facebook, Google Plus, Google Fotoğraflar gibi birden fazla sosyal medya hesabınızı senkronize edebilirsiniz.

Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz: Senkronizasyon Nedir?

Senkronizasyon, veri kaynakları arasında bilgilerin eş zamanlı olarak güncellenmesini ifade eder. Bulut teknolojisi son zamanlarda popüler hale gelmiştir. Örneğin, e-postalarınızı telefonunuzla senkronize edebilir veya fotoğraflarınızı sosyal ağlarda yedekleyebilirsiniz.

Hesabınızı telefonunuza bağladığınızda bu senkronizasyon otomatik olarak gerçekleşir. Senkronizasyon açık olduğu sürece çektiğimiz her fotoğraf yedeklenir.

Android telefonlarda otomatik yedekleme görüntülerini nasıl silebilirim?

Telefonunuzda görmek istemediğiniz Google Fotoğraflar, Google Plus ve Facebook Fotoğrafları gibi sosyal ağlardan fotoğrafları kaldırmak için aşağıdaki adımları izlemelisiniz:

  1. Telefonunuzun ayarlar menüsünden “Uygulama Yöneticisi”ne tıklayın.
  2. En üstte üç sekme bulunur: Çalışıyor | Çalışmıyor | Tümü. “Tümü” sekmesinin altında “Galeri”ye tıklayın.
  3. “Verileri Sil” düğmesine tıkladıktan sonra galeriye tekrar giriş yapın ve görüntülerin silindiğini göreceksiniz.

Bu sorunun tekrar yaşanmamasını istiyorsanız, telefonunuzda “Ayarlar”a gidin ve “Hesaplar” bölümünde Google hesabınızı bulun. Google Plus, Google Fotoğraflar ve Google Sync’in işaretini kaldırın.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment