Android’de Ücretli Uygulamaları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

greenpeacock799 

Birçok kişi, Google Play’de ücretli Android uygulamalarını ücretsiz olarak nasıl edinebileceklerini öğrenmekle ilgilenmektedir. Android Play Store veya Android Market’te bulunan birçok oyun ve uygulama ödeme gerektirir. Ancak, ücretli uygulamaların her zaman daha kaliteli olduğunu unutmayın. Herhangi bir uygulamayı, hatta pahalı olanları bile ücretsiz olarak indirebileceğinizi biliyor muydunuz?

Google Play Store, Android uygulamalarını ücretsiz indirme fırsatı sunmaktadır. Evet, doğru duydunuz. Ücretli Android uygulamalarını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Google Play Market olmadan da uygulama ve oyun indirmek mümkündür. Farklı market uygulamalarını kullanabilirsiniz. Google Play Store’dan indirebileceğiniz dışındaki alternatif market uygulamaları da mevcuttur. Daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Ancak, Google, bu yöntemi kullanarak uygulama indirmenizi önermez ve karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorundan sorumlu tutulmaz.

Play store dan ebeveny kontrolünü kaldırmak istiyorsanız Play Store Ebeveyn Kontrolü Kaldırma konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

Android ücretli uygulamaları nasıl indirebilirim?

Ücretli Android uygulamalarını indirmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Android için Google Play’i indirebilirsiniz: Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirin.

Öncelikle, bu yöntemi kullanarak uygulamalar indirmenin Google tarafından önerilmediğini unutmayın. Paylaş düğmesi uygulamanın sol üst köşesinde yer alır.

Paylaş düğmesine tıkladıktan sonra paylaşmak istediğiniz şekli seçmeniz istenecektir. “Ücretsiz” uygulamayı seçin.

İndirme işlemi sizi başka bir web sayfasına yönlendirecektir. İndirme işlemini, uygulamanın yanındaki İndir simgesine tıklayarak başlatabilirsiniz.

Uygulamanın indirilmesi biraz zaman alabilir. İndirdiğiniz programlardan birini açın. APK sıkıştırılmış dosyalarını açın. Uygulama dosyası ZIP formatında indirilecektir.

Uygulamanızı yüklemek oldukça basittir. APK dosyasını indirdikten sonra yükleyebilirsiniz. Ancak, bü

yük boyutlu uygulamaları indirirken dikkatli olun, çünkü cihazınızın performansını etkileyebilir. 200-300MB’a kadar olan dosyaları indirmenizi öneririm.

Aero Instagram APK Son Sürüm Nasıl İndirilir? hakkındaki yazımızı da okuyabilirsiniz.

Freedom ile hangi uygulamalar indirilemez?

Çevrimiçi indirdiğiniz uygulamalar Freedom ile çalışmayabilir. Ayrıca, çok oyunculu veya tek oyunculu ücretli oyunları indiremezsiniz. İnternet verisi alışverişi gerektiren uygulamalar da indirilemez.

PayPal, birçok uygulama tarafından kabul edilir. Ancak, PayPal ile uygulamaları ücretsiz olarak indiremezsiniz.

Diğer Uyarılar

Google Play Store’u güncellemezseniz, Freedom çalışmayı durdurabilir. Avrupa Birliği, Amerika, Avustralya ve Kanada gibi diğer ülkelerde de sorun yaşayabilirsiniz.

Freedom’ı silmek için önce uygulamayı açmanız gerekmektedir. Menüden “Durdur” seçeneğini seçtikten sonra Freedom’ı silebilirsiniz. Eğer bunu yapmazsanız, Google Play Store’a erişiminiz engellenebilir.

Insragramda en son ne zaman görünür olduğunuzu kapatmak isterseniz Instagram Aktivasyonu Nasıl Kapatılır adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Recommended Posts

Blog

Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Trendyol Bildirim tercihlerinizi hesap ayarlarından düzenleyebilirsiniz. Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz. Trendyol üyeleri seçkin markalara özel fiyatlarla sahip olur. Üyeler ayrıca alışveriş yaparken benzersiz bir deneyim yaşarlar. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Trendyol bildirimleri nasıl engellenir? Trendyol bildirimlerini kapatın; 1# Trendyol […]

greenpeacock799 
Blog

Linkedin Premium Aylık Ücreti Ne Kadar?

Bu makale, Linkedin premium’un sunduğu birçok avantaj hakkında bilgi vermektedir. Linkedin Premium hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Linkedin Premium Aylık Ücret hakkında daha fazla bilgi edinin. LinkedIn, profesyonel bir ağ oluşturmak için harika bir ücretsiz araçtır. Sık sık LinkedIn kullanıcısıysanız, sitenin her zaman hesabınızı LinkedIn Premium’a yükseltmeye çalıştığını fark etmiş olabilirsiniz. LinkedIn Premium’un değeri nedir? Bu […]

greenpeacock799 
Blog

Windows Temp Dosyaları Kolay ve Basit Bir Şekilde Nasıl Temizlenir?

Bu makale bir açıklama sağlayacaktır. Geçici klasör nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Windows Temp dosyalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Windows’un .temp adında bir dosyası vardır. Temp tam olarak nedir? Temp. dosyaları nasıl silinir? Geçici dosya nedir? FileTemp – Bu bir geçici dosyadır. Geçici dosya, örneğin, internette gezinirken görüntülediğimiz web sayfalarındaki resimleri veya videoları kaydettiğiniz […]

greenpeacock799 

Leave A Comment